O NAS

WITALNI

Wspieramy sukces i rozwój

 

 

Działamy na rynku szkoleniowo-doradczym od 2002 roku. Centrum naszej działalności stanowią szkolenia biznesowe, które realizujemy dla firm i instytucji oraz osób indywidualnych. Wspieramy przedsiębiorstwa w zakresie doradztwa i rekstrukturyzacji oraz optymalizacji procesów biznesowych. Kreujemy produkty edukacyjne, takie jak wideo kursy, opierając się o realne potrzeby naszych Klientów, zapewniając tylko sprawdzone narzędzia wynikające z wieloletniego doświadczenia naszych trenerów i doradców, którzy są czynnymi praktykami w branży zarządzania, handlu czy rozwoju osobistego.

 

Wartości dla nas bliskie

W Witalnych wierzymy, że tylko etyczna postawa i profesjonalizm wynikający czerpany z wieloletniego doświadczenia przynosi najlepsze rezultaty w biznesie, co pozwala także tworzyć długotrwałe relacje opierające się na zaufaniu i wspólnym osiąganiu korzyści. Od początku naszej drogi pielęgnujemy kluczowe wartości, dzięki którym mieliśmy już od 20 lat przyjemność być partnerem w rozwoju i przyczynić się do osiągania sukcesów wielu organizacji i osób indywidualnych.

W centrum naszego zainteresowania jest człowiek i jego specyficzne, niepowtarzalne potrzeby, na które pragniemy odpowiedzieć.

 

Dlaczego "WITALNI"?

Witalnych postrzegamy jako ludzi, którzy wykazują się inicjatywą, mają otwarty umysł i są gotowi postawić śmiały krok naprzód w kierunku rozwoju własnych kluczowych obszarów w życiu czy biznesie. Podziwiamy osoby, które nieustannie poszukują nowych rozwiązań i nie boją się przez to popełniać błędów, z których następnie wyciągają budujące wnioski na przyszłość, co stanowi także część rozwoju osobistego.

 

Jakość i standardy firmy WITALNI

 

Jesteśmy członkiem największej organizacji branżowej zrzeszającej firmy szkoleniowe i doradcze z całej Polski. Ponad 300 firm i organizacji współpracujących w kierunku wytyczania standardów i kodeksu dobrych praktyk szkoleniowych.

 

Posiadamy certyfikat poświadczający wysoki standard zarządzania i świadczenia usług szkoleniowo-rozwojowych WITALNI, potwierdzony audytem realizowanym przez niezależną instytucję DEKRA Certification – światowego lidera w dziedzinie, specjalistycznych audytów, certyfikacji systemów zarządzania oraz badań.

 

Jesteśmy wpisani do ogólnokrajowego rejestru instytucji świadczących usługi szkoleniowe. Celem RIS jest dostarczenie rzetelnych informacji o instytucjach, ich ofercie oraz szacunkowych cenach za produkty edukacyjne, co pozwala porównać dostępną ofertę rynkową.

 

Jakość Szkoleń i Produktów Edukacyjnych Witalnych to nasz własny standard zgodnie z którym organizujemy i przeprowadzamy szkolenia, a także projektujemy produkty edukacyjne. Od 2002 r. łączymy nasze doświadczenia z jakością oferowanych usług. Więcej informacji o naszym standardzie mogą Państwo przeczytać na naszej stronie Witalni.pl - Jakość.

 

Wyróżnienia firmy WITALNI

 

Już od 2018 roku bierzemy udział w plebiscycie branżowym ORŁY Kształcenia i otrzymujemy niezmiennie wysoki wynik 9.8/10 punktów. Skąd taki wysoki wynik? Co roku organizatorzy plebiscytu ORŁY Kształcenia zbierają oceny Klientów ze wszystkich dostępnych źródeł (np. Google czy Facebook) w internecie dotyczących konkretnej firmy. Następnie oceny te są poddawane weryfikacji i z nich powstaje autentyczny wynik. Cieszymy się, że nasi Partnerzy, Klienci i Absolwenci szkoleń są zadowoleni, przyznając nam wysokie oceny. To daje nam niesamowitą motywację i wiatr w żagle, by jeszcze bardziej doskonalić nasze usługi z myślą o zagwarantowaniu Uczestnikom możliwie najlepszej jakości szkoleń i usług doradczych.


Odwiedź także naszą stronę Witalni.pl, na której poznasz nas lepiej
i naszą ofertę szkoleń oraz doradztwa biznesowego.
PRZEJDŹ NA WITALNI.PL

Regulamin | Polityka Prywatności | Utworzono w WebToLearn